Nasze wartości Nasze zasady Twój profil Rozpoczęcie<br>współpracy Perspektywy Wynagrodzenie Nasza organizacja Zarządzanie Twoja kandydatura

Etyka kupiecka. Ponad wszystko

Wyróżnia nas gen|aldi. Wszystko to, co robimy, a także to, w jaki sposób coś robimy, są „typowe dla ALDI”, to po prostu gen|aldi. Etyka kupiecka, którą stosujemy konsekwentnie we wszystkich zakresach naszej działalności, stanowi podstawę naszego nieustającego sukcesu.

Proste, zdecentralizowane struktury są cechą naszej kultury przedsiębiorstwa, stanowiąc istotny czynnik sukcesów ALDI. Podobna prostota, w najlepszym znaczeniu tego słowa, cechuje również wartości, którymi kierujemy się w naszej działalności: nasz „wzorzec odpowiedzialnego społecznie i ekologicznie kierowania przedsiębiorstwem” wywodzi się z klasycznej etyki kupieckiej.

Co przez to rozumiemy? W relacjach z naszymi pracownikami, klientami oraz dostawcami stawiamy na szacunek, szczerość, otwartość, uczciwość i rzetelność. Nie obiecujemy niczego, czego nie moglibyśmy spełnić. Kontrakty i porozumienia negocjowane są z uwzględnieniem celów i w uczciwy sposób. Zamiast krótkotrwałego zysku stawiamy na długofalowe sukcesy gospodarcze. Działamy systematycznie i konsekwentnie w interesie naszych klientów. W kwestiach jakości nie idziemy na żadne kompromisy. To jest właśnie gen|aldi.