Nasze wartości Nasze zasady Twój profil Rozpoczęcie<br>współpracy Perspektywy Wynagrodzenie Nasza organizacja Zarządzanie Twoja kandydatura

Najlepszy z najlepszych

Niezależnie od sytuacji gospodarczej produkty żywnościowe i artykuły codziennego użytku są zawsze niezbędne. W ALDI produkty są tak wyselekcjonowane, by jak najlepsza jakość była dostępna w jak najkorzystniejszej cenie. Dbamy o to, aby w naszej ofercie znajdowały się dobrze skalkulowane produkty podstawowe produkty żywnościowe i towary luksusowe, które dzięki atrakcyjnej cenie są rozchwytywane przez klientów. Ta idea przekonała konsumentów w Niemczech: w ankietach rynkowych ALDI jest przez nich najwyżej oceniany wśród wszystkich dyskontów. Dzięki naszej konsekwentnej, cenionej od wielu lat organizacji przedsiębiorstwa będziemy rozwijać się także na arenie międzynarodowej, dlatego praca w ALDI jest dobrą inwestycją. A Ty? Czy chcesz sam kształtować swoją karierę i stawiać czoła wyzwaniom w praktyce? Chcesz być częścią przedsiębiorstwa sukcesu i w nim realizować swoje pomysły i spełniać się w pracy? Takie zaangażowanie cenimy przede wszystkim. Dlatego naszym pracownikom, bezpośrednio po ich wdrożeniu, powierzamy odpowiedzialność personalną i finansową.

I co dzieje się dalej? Twój indywidualny rozwój kariery w ALDI planujemy razem. Stanowiska kierownicze obsadzamy – zwracając uwagę na kwalifikacje – przede wszystkim z naszych szeregów. A więc ludźmi, którzy sprawdzili się jako kadra menadżerska.