Nasze wartości Nasze zasady Twój profil Rozpoczęcie<br>współpracy Perspektywy Wynagrodzenie Nasza organizacja Zarządzanie Twoja kandydatura

Twoim światem jest rynek!

Dołączając do zespołu ALDI, otrzymasz szansę samodzielnego kształtowania swojej kariery. Na początku powierzymy Ci kierowanie jednym z naszych sklepów. To doświadczenie bez wątpienia pozwoli na poznanie od podstaw naszego przedsiębiorstwa i jego filozofii.

Przebywając w centrali Spółki ALDI, dowiesz się, jak wygląda struktura i organizacja firmy. Zapoznawanie się z zadaniami poszczególnych działów – m.in. Rozliczeń i Fakturowania, Księgowości, Logistyki, Ekspansji czy Zakupów – pozwoli Ci na odkrycie, jak różnorodny jest świat ALDI.

Nie będziesz sam: doświadczeni koledzy będą Cię wspierać i chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Kiedy już kluczowe zasady handlu detalicznego nie będą miały przed Tobą tajemnic, będziesz mógł osiągnąć kolejny szczebel kariery: ALDI powierzy Ci kierowanie rejonem sprzedaży, co wiąże się z odpowiedzialnością zarówno za sklepy, jak i ich personel.

Odpowiedzialność za wykonywane działania – to wartość istotna od samego początku. W ALDI wiąże się to z atrakcyjnymi zarobkami – już od pierwszego dnia Twojej współpracy z naszą firmą.